Jubileumfeest
·
Tweedaags jubileumfeest
·
600
gasten
Joanknecht

Joanknecht
70 jaar

Twee dagen Onder de Sterren in Eindhoven

Joanknecht
70 jaar Joanknecht: videostill
beoordeling
opdrachtgever

600

gasten

Het verhaal

Twee dagen Onder de Sterren in Eindhoven

Accountants met festivalbloed

Toen we het terrein van Joanknecht in Eindhoven opreden, zagen we geen parkeerplaats, maar ruimte voor een knalfeest. Sinds 1948 is dit kantoor een vaste waarde in de Brainport-regio. Voor het 70-jarig jubileum mochten de rekenmachines even uit.

We pakten het aan samen met hun eigen team. In twee dagen bouwden we het bedrijfsterrein om tot 'Onder de Sterren': streetfood, lichtjes, muziek en collega's die elkaar eens níet spraken over cijfers.

Het werd een tweedaags feest waar medewerkers en relaties naast elkaar stonden, proostten en vooruitkeken. Dat is Serieus Leuk: strak geregeld, maar met genoeg ruimte om het te vieren zoals het hoort.

Enkele reacties na afloop:

“Wat een feest en wat een heerlijke ambiance. Wij hebben echt genoten en een enorm gezellige avond gehad.”

“Alles was geweldig, de muziek, de aankleding, het eten en de originele ontvangst.”

Meer weten over jubileumfeesten? Bekijk onze aanpak op de jubileumfeest pagina.

Wil je ook zo'n evenement? Start hier met het maken van je briefing.

Momenten

No items found.

Aan de slag

Geïnspireerd geraakt?

Laat je gegevens achter en vertel kort wat je van plan bent. We reageren snel.

Bedankt, we hebben je bericht binnen. Je hoort snel van ons.
Er ging iets mis. Controleer je gegevens en probeer het opnieuw, of bel +31 85 401 40 14.

Let'sdance!

Wil je ook zo'n evenement? Vertel ons wat je van plan bent, dan denken we graag mee. Groot of klein, we beginnen altijd bij het idee.